OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE XXX NIEDZIELA ZWYKŁA 25. 10. 2020

1. Zachęcamy do uczestnictwa w nabożeństwach różańcowych. Różaniec codziennie po Mszy wieczornej, a w niedzielę o godz. 8.00.

2. W czwartek od godz. 17.15 adoracja, okazja do spowiedzi, nabożeństwo do św. Jana Pawła II.

3. Dzieci, które uczestniczyły w nabożeństwach różańcowych i zbierały naklejki, proszone są o przyniesienie plansz w piątek na ostatni różaniec i pozostawienie w zakrystii.

4. Wchodząc do kościoła można się zaopatrzyć w czyste kartki wypominkowe, na które prosimy wyraźnie wpisywać imiona i nazwiska zmarłych w 1 przypadku. Wypominki, czyli prośby o modlitwę za zmarłych, można składać w zakrystii i kancelarii parafialnej.

5. W najbliższą niedzielę będziemy obchodzić Uroczystość Wszystkich Świętych.

6. Od 2 listopada po Mszach wieczornych modlitwy w int. polecanych w wypominkach. W niedzielę o godz. 8.00 rano. Kartki na wypominki są wyłożone przy wyjściu z kościoła, a można składać je w zakrystii.

7. Od 1 do 8 listopada w naszej parafii będzie miał miejsce Różaniec do granic nieba. W tym roku nie idziemy na granice, ale będziemy modlić się nad grobami naszych bliskich - będziemy prosić o przebaczanie wszystkie dzieci nienarodzone, które zostały zabite na przestrzeni całej historii rodziny, przez wszystkie pokolenia. Dzieciom, które odeszły naturalnie będziemy dziękować za ich obecność.

Wszystkich nienarodzonych będziemy prosić o wstawiennictwo.

Różaniec codziennie o 18.30 a w niedzielę o 8.00.

8. Przypominamy o obowiązku zasłaniania nosa i ust w świątyni.

9. Z polecenia Biskupa Polowego istnieje możliwość dla osób obawiających się zarażenia Komunii na rękę. Osoby te niech jako pierwsze przystąpią do Komunii.